درباره شرکت بین المللی بهین سامان گستر مفید

در شهریور سال 1379 ، شرکت بین المللی بهین سامان گستر مفید ، با شماره ثبت 166265 و با موضوع فعالیت های مرتبط با امور فن آوری اطلاعات و انفورماتیک ، در تهران به ثبت رسید و به پشتوانه تخصص و اهداف تعیین شده موسس شرکت ، به سرعت فعالیت خود را آغاز نمود.

مهمترین عامل ، در کسب هر موفقیتی ، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می باشد. هدف گذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است و این اهداف هستند که مقصد و مسیر زندگی فردی و سازمانی را روشن می کنند.

شرکت بین المللی بهین سامان گستر مفید نیز از این قائده مستثنی نیست و با آگاهی از این مهم ، در رسیدن به اهداف زیر برنامه ریزی نموده و تلاش می نماید:

 • تبدیل نام شرکت به یک برند بین المللی و قابل اطمینان
 • ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای در حوزه مخابرات ماهواره ای در هوا ، دریا و خشکیپ
 • تبدیل شدن به معیاری برای سنجش کیفیت خدمات
 • دستیابی به بهترین روش مشتری پسند برای ارائه خدمات
 • فراهم نمودن بستر شغلی برای افراد بیشتر به صورت مستقیم و غیر مستقیم
 • بومی سازی فن آوری های پیشرفته مخابراتی

برای تبدیل شدن به یک برند بین المللی ، می بایست محدوده عملیاتی شرکت را فرا کشوری دید ، لذا این شرکت در ابتدا با تمرکز به منطقه خاورمیانه و بعد از آن قاره افریقا ، قدم به قدم به مناطق تحت پوشش خود افزوده است. البته برخی از خدماتی که این شرکت مفتخر به ارائه آنها می باشد هم اکنون نیز ،در تمام کره زمین در دسترس می باشند.

اعتبار ، ارتباط و همكاري موثر با شركت هاي معتبر خارجي ، بهين سامان گستر مفید را ، به يك شريك تجاري مطمئن و كار آزموده براي شركت ها ، موسسات و سازمان هاي بين المللي در داخل و خارج از كشور ، تبديل نموده است.

هرچند این شرکت نماینده و یا توزیع کننده تجهیزات و خدمات بسیاری از شرکت های معتبر خارجی مانند EPAK ، KNS  و ... می باشد ، ولی اهتمام موسس شرکت بر شناخته شدن شرکت بین المللی بهین سامان گستر مفید ، به عنوان مشاور و ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی و فن آوری اطلاعات می باشد.

شرکت بین المللی بهین سامان گستر مفید ، با اجرای پروژه های کاری مشترک بین المللی با شرکای خارجی خود ، ضمن دسترسی به تخصص و تجارب بالا ؛ هزینه استفاده از خدمات شبکه ای را به حداقل و کیفیت خدمات را به حداکثر ممکن رسانده است.

از رموز موفقیت و ماندگاری در بازار ، انجام کارهایی است که دیگران قادر به انجام آن نباشند، موفقیت در ممکن کردن غیر ممکن ها ، نیازمند عزم بالا ، انگیزه قوی ، پشتکار ، دانش و کسب تجربه علمی و عملی در پروژه هاست ، در بهین سامان گستر مفید ، غیرممکن ها ، ممکن می شوند.

دامنه خدمات شرکت نیز محدود به خشکی نبوده و دریا و آسمان را هم در بر می گیرد . این شرکت مفتخر به انجام پروژه های دریایی و هوایی می باشد که قبلا توسط هیچ شرکت ایرانی انجام نشده بودند.

خدمات هوایی شرکت با برند تجاری BSG Aviation عرضه می گردند. این خدمات عبارتند از :

 • تامین تجهیزات و خدمات مربوط به ایمنی پرواز و ناوبری
 • تامین تجهیزات و خدمات مخابراتی جهت استفاده در کاکپیت مانند تلفن و دیتالینک
 • ارائه راهکار ، تامین تجهیزات و خدمات مخابراتی جهت دسترسی به اینترنت ، تلفن و سرگرمی حین پرواز برای کابین و مسافران
 • ارائه راهکارهای رهگیری ماهواره ای انواع هواپیما و هلی کوپتر

خدمات دریایی شرکت با برند تجاری BSG Marine معرفی می شوند که در برگیرنده خدمات زیر می باشند.

 • ارائه راهکارهای مخابراتی مبتنی بر شبکه اینمارست نسل سوم ، چهارم و پنجم
 • ارائه راهکارهای مخابراتی مبتنی بر شبکه ایریدیوم
 • تامین پهنای باند اینترنت مبتنی بر ارتباطات ماهواره ای در باندهای فرکانسی  C، Ku و Ka
 • انتقال خطوط تلفن و تصویر از دریا به خشکی و برعکس
 • رهگیری انواع شناور از طریق ماهواره
 • ارائه راهکارهای امداد و نجات بر اساس فن آوری های اینترنت اشیاء
 • تامین تجهیزات مخابراتی مانند VSAT Marine ، TVRO، AIS ، LRIT و ...

خدمات زمینی شرکت نیز با برند BSG Networks  شناخته می شوند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره و ارائه راهکارهای مبتنی بر ارتباطات ماهواره ای
 • مشاوره و پیاده سازی راهکار های مدیریت بحران بر اساس ارتباطات ماهواره ای و اینترنت اشیاء
 • طراحی ، اجرا و نگهداری انواع شبکه های کامپیوتری و سامانه های حفاظتی تصویری CCTV

توضیح ضروری:

کلیه خدمات مخابراتی ماهواره ای شرکت بر اساس مقررات کشوری و بین المللی ارائه می شوند و صرفا مشاوره و ارائه راهکار می باشند.

برنامه ریزی و هدف گذاری شرکت بر این اصل پایه ریزی شده است که نام و اعتبار این شرکت معیاری برای سنجش کیفیت خدمات شود ، بدین ترتیب که کیفیت خدمات سایر خدمات دهندگان بر اساس کیفیت رو به کمال خدمات شرکت بین المللی بهین سامان گستر مفید سنجیده شود. یقینا برای رسیدن به این جایگاه ، راه سختی پیش روی این شرکت قراردارد، که با اراده راسخ ، پشتکار و البته با استماع و بکار گیری رهنمون های مشتریان عزیز این مهم امکان پذیر خواهد بود.

سعی و تلاش ما در شرکت بین المللی بهین سامان گستر مفید اینست که تا با درک نیاز های مشتریان و متقاضیان گرامی ، با اصلاح روش های خدمات رسانی ، به بهترین و راضی کننده ترین شیوه ارائه خدمات برسیم ؛

مدیریت و بازاریابی علمــی ، کادر فنی ماهــر و متخصص ، تامین نهایت رضایـت مشتـری از عوامـل موثر در سوق این شرکت به جایگاه کنونی می باشند.

جهت نیل به اهداف فوق ، شرکت بین المللی بهین سامان گستر مفید ضمن جذب نیروی کارآزموده ، مجرب و مستعد ، به طور مستمر با برگزاری دوره های فنی و تخصصی ، سطح علمی کادرفنی خود را به روز نگه می دارد.

همچنین به منظور پشتیبانی بهتر و موثرتر ، شرکت با اعطای نمایندگی به متقاضیان ذی صلاح ، ضمن گسترش شبکه پشتیانی و توزیع خود ، ضمینه اشتغال افراد بیشتری را به صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم نموده است.

از سویی به جهت به حداقل رساندن وابستگی به محصولات و خدمات خارجی ؛ همواره کوشیده ایم فن آوری و دانش ساخت ، راه اندازی و بهره برداری از خدمات و محصولات را به کشور عزیزمان ایران ، منتقل نموده و آن را بومی کنیم.

امیدواریم با طیف گسترده ایی از خدمات اشاره شده ، نقشی هر چند کوچک در آبادانی و پیشرفت میهن عزیزمان ایران داشته باشیم.